تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
حمل خرده بار به عراق
چت روم
ایمن بار
Bitmain antminer ks3
چاپ ساک دستی پلاستیکی
برتر سرویس
لوله بازکنی در کرج
آموزش پروموت محتوا ( Promote)

یاران دارا

دلونشته های من

آموزش پروموت محتوا ( Promote)

چه فایده دارد که اگر کسی آن را نبیند ، این ماده خارق العاده ساخته شود؟ در حالت ایده آل ، هر بار که پست دیگری را توزیع می کنید ، گروه هایی از افراد به سایت شما می روند. به عنوان یک قاعده کلی - به ویژه هنگامی که به سادگی شروع می کنید - مجبور خواهید بود افراد را فریب دهید تا ماده شما را بلعند و حتی آنها را در فضای آنلاین خود چوپان کنید.

بنابراین چرا پیشرفت محتوا به همان اندازه برای متدولوژی شما بسیار مهم است و هر محتوایی را که می دهید.

برنامه پیشرفت شما باید توسط شخصیت شما هدایت شود. آنها انرژی خود را در کجا سرمایه گذاری می کنند؟ در چه ساعتی از روز از مرحله خاصی استفاده می کنند؟ چقدر مرتباً دوست دارند محتوای شما را ببینند؟ چگونه آنها می توانند به صرف محتوا بپردازند؟ چه عناوین ایمیل آنها را کلیک می کنید؟

پیشرفت محتوا به طور متوسط ​​در نوسان است و اصول صریح و مشخصی برای پیروی از آنها وجود دارد.

زندگی مبتنی بر وب

در حالی که زندگی مبتنی بر وب ابزاری برای ایجاد رابطه است ، از آن برای پیشبرد ماده استفاده می شود. همه چیز در مورد یافتن هماهنگی صحیح بین پیشرفت خود ، به اشتراک گذاری داده های ارزشمند و انحراف است. فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، یوتیوب ، و اسنپ چت ، رسانه های فوق العاده ای هستند که ماده مهمی را تهیه و عرضه می کنند. نکته مهم در تغییر آن ماده برای تنظیم متن است.

منابع برجسته

موثرترین روش برای استفاده از توییتر برای تجارت (+ الگوی ردیابی رشد دنبال کننده)

30 روز اینستاگرام: راهنمای کسب و کار

موثرترین روش برای جذب مشتریان با فیس بوک

بازاریابی ایمیلی

ایمیل شاید ایده آل ترین رویکردها برای ارتباط با جمعیت خود به هر طریقی ، شکل و شکل خاصی باشد ، به خصوص برای پیشبرد ماده. توضیحات این است که هرکسی که در لیست ایمیل شما برای انتخاب اعلان از شما انتخاب کرده است می توانید اطمینان حاصل کنید که آنها پیام های شما را دریافت می کنند. حتی بهتر ، شما می توانید نرخ های باز خود را با ارسال ماده مهم به سوابق بخش بندی شده بهبود بخشید ، به این معنی که آنها مضطرب هستند که تمام آنچه را که شما برای آنها ارسال می کنید فریب دهند.

منبع برجسته

راهنمای مبتدی برای بازاریابی ایمیل

تبلیغات پرداخت شده

پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) باعث می شود که مواد خود را قبل از جمعیت جدید از طریق تبلیغات متمرکز و پرداخت شده دریافت کنید. این تبلیغات می تواند از طریق رسانه های شبکه ای مبتنی بر وب ، ابزارهای جستجوی وب یا سایتهای مختلف اجرا شود. وقتی شخصیت خریدار خود را توصیف می کنید ، باید دوره پرداخت را طی کنید تا با تمرکز بر تجمعات بی علاقه ، پول نقدی را وادار نکنید. هنگامی که جمعیت خود را پایین آورده اید ، پیشرفت پرداخت شده می تواند ROI باورنکردنی را به بار آورد.

منابع موجود

Ultimate Google AdWords و PPC Kit

34 افسانه تبلیغات دیجیتال

سندیکا

پیشرفت ماده شما از طریق کانال های قانونی و خارجی یک روش فوق العاده برای ساختن جمعیت شما است. سندیکا تصویر شما را قبل از دیدگاه های ذهن (و کیف پول) باز می کند که به هیچ وجه با تلاش های خودتان نمی خواهید.

تکرار محتوا

در زمانی که مجدداً محتوای را مجدداً مورد استفاده قرار می دهید ، از چیزی استفاده می کنید که یک تن انرژی برای ایجاد و تغییر آن در سازمان های مختلف سرمایه گذاری کرده اید ، با این هدف که ممکن است خیلی بهتر هزینه شود.

استفاده مجدد را در نظر بگیرید. شما باید در ساخت انرژی کمتری وقت صرف کنید و زمان بیشتری را برای دریافت ماده خود قبل از جمعیت خود اختصاص دهید. به عنوان مثال ، آن ورودی وبلاگ که شما با جزئیات تبلیغاتی تهیه کرده اید می تواند به عنوان یک اینفوگرافیک فوق العاده یا حتی یک ویدیو نیز پر شود.

به شرط اینکه چیزی را در یک سازمان ایجاد کرده اید ، سعی کنید در مورد روش های مختلفی که می توانید از داده های مجدد استفاده کنید که به همان اندازه موفق هستند ، فکر کنید.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 6 تير 1399ساعت 4:51 توسط دریان | تعداد بازديد : 837 | |